iran-mashin Website
کليه حقوق اين سايت متعلق به گروه صنعتی اسکندری می باشد
Iran-mashin.com - Copyright © 2006-2016 - All rights reserved
وبسایت رطوبت ساز مرغداری
وبسایت پرورش قارچ
وبسایت مهساز و مه پاش
وبسایت فن گلخانه و مرغداری
وبسایت تخصصی هیتر و جت هیتر
فروشگاه اینترنتی کتاب
فیلم تجهیزات گلخانه و مرغداری
هیتر و جت هیتر
انواع فن گلخانه و مرغداری
سيستم هاي سرمايشي
مه پاش و رطوبت ساز
انواع دستگاه جوجه کشی و ماشین جوجه کشی
مزایای خرید از ما
 

چرا میتوانید به ما اعتماد کنید ؟

1-  درج وبسایت در سیستم اینماد و سیستم ساماندهی
وبسایت گروه صنعتی اسکندری در سیستم نماد اعتماد ( اینماد ) ثبت گردیده است . این نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکتریکی برای کسب و کارهای مجازی پس از احراز هویت اطلاعات حقیقی یا حقوقی صاحب وبسایت ، احراز محل فیزیکی کسب و کار ، صلاحیت مالک وبسایت و عدم سوء پیشینه کیفری و ... صادر میگردد . درج وبسایت در سیستم اینماد و دریافت نماد اعتماد ، نشانه شفافیت عملکرد فروشگاه اینترنتی و حقیقی بودن محصولات ثبت شده در سایت می باشد .
همچنین این تارنما در سیستم ساماندهی وابسته به وزارت ارشاد اسلامی نیز ثبت گردیده است . نماد مذکور توسط نهاد وزارت ارشاد اسلامی پس از کنترل مطالب و محتوای صادر میشود . گروه صنعتی اسکندری موفق به دریافت نماد ساماندهی طلایی شده است که دریافت این نماد به معنی واقعی بودن محتوای ارائه شده در وبسایت این کارخانه می باشد .
نماد اعتماد نماد ساماندهی
2- اخذ پروانه کسب و مجوزهای قانونی تولید و فروش
طبق تعریف اداره اصناف ، هر فرد كه بخواهد واحد صنفی ايجاد كند قبل از سپردن هر گونه تعهد در امر خدمات پس از فروش و تولید محصول بايد جهت  اخذ مجوز لازم به اتحاديه مربوطه مراجعه نمايد. درحالیکه بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان زیر پله ای ماشین آلات صنعت دام و طیور هیچگونه پروانه کسب و مجوز تولید ندارند ، گروه صنعتی اسکندری دارای تمامی مجوزهای تولید ماشین آلات کشاورزی و پرورش طیور می باشد . در زیر میتوانید تصویر این مدارک را مشاهده نمایید .


گروه صنعتی اسکندری دارای تمامی مجوزات لازم از نهادهای قانونی از جمله وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، اتحادیه های صنفی ، امور صنفی ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان امور مالیاتی و اداره دارایی ، وزارت کار و امور اجتماعی و ... می باشد و کلیه فعالیت های این کارخانه زیر نظر سازمان های مربوطه و صد البته سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده انجام می پذیرد . مهمتر از آن این کارخانه دارای سابقه نزدیک به سه دهه می باشد و وظیفه اصلی خود را حقاظت از برند خود میداند . این واحد تولیدی - صنعتی کلیه تولیدات خود را زیر نظر کادر مهندسی مجرب انجام داده و خود را متعهد به ارائه بهترین ها می داند . مطالعه متن زیر تنها بخشی از دلایلی است که شما میتوانید به این کارخانه کهنسال اعتماد کنید .
3- سابقه طولانی در امر تولید دستگاه ها و ماشین آلات کشاورزی و دامداری
داشتن سابقه بلندمدت و قدمت بالای یک کارخانه نشانگر دانش فنی غنی و کیفیت بالای محصولات تولید شده آن شرکت می باشد . گروه صنعتی اسکندری دارای نزدیک به سه دهه فعالیت در زمینه تولید انواع ماشین آلات دام ، طیور و جوجه کشی می باشد . سابقه بلند مدت این شرکت باعث افزایش کیفیت محصولات تولیدی و ارتقاع فنی ماشین آلات تولید شده توسط این کارخانه شده است .

4- دریافت عنوان واحد نمونه صنعتی در اردیبهشت ماه سال 1395
در اردیبهشتماه سال 1395 و در طی مراسمی باشکوه ، گروه صنعتی اسکندری تنها سازنده انواع دستگاه جوجه کشی هوشمند و سخنگو در ایران موفق به دریافت نشان واحد نمونه صنعتی شمال غرب کشور گردید . این نشان همه ساله به برترین تولیدکنندگان کشور بصورت منتقه ای داده میشود و نشانه خلاقیت و نوآوری توسط شرکت تولیدکننده می باشد .

تقدیرنامه
در همایش برگزار شده مدیریت این کارخانه مفتخر به دریافت لوح تقدیر استاندار محترم استان آذربایجان غربی شده ، همچنین موفق به دریافت لوح تقدیر از طرف ایشان شده است

متن لوح تقدیر از گروه صنعتی اسکندری به شرح زیر است :

جناب آقای جواد اسکندری حبیب قشلاق
مدیر محترم شرکت گروه صنعتی اسکندری
همت و اراده ی بی بدیل فعالان و تلاشگران عرصه تولید و سازندگی هموار کننده مسیر پر افتخار شکوفایی ، تعالی و توسعه پایدار در استان است.
این جانب ضمن گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن،اهتمام ارزشمند و عملکرد درخشان آن مجموعه در عرصه فعالیت های تولیدی ،تقدیر و کسب عنوان واحد نمونه صنعتی درر زمینه ابداع و نو آوری در ساخت ماشین آلات جوجه کشی در سال 1394 را خدمت جنابعالی و همکاران پر تلاشتان تبریک عرض نموده و این لوح بعنوان یادبود تقدیم می گردد. با این امید که در سایه توجهات ایزدمندتان و عنایات خاص حضرت ولی عصر (عج) در سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل موفق و سربلند باشید
6- همکاری با اداره استاندارد ایران جهت تدوین جهت تدوین استاندارد های جدید
گروه صنعتی اسکندری تنها تولیدکنند دستگاه جوجه کشی در ایران است که با اداره استاندارد جهت تهیه و تدوین استانداردهای جدید همکاری مداوم و نزدیک دارد . تخصص بالای این شرکت در امر تولید دستگاه های جوجه کشی هوشمند و سخنگو ، باعث گردیده است که این شرکت جهت پیشبرد اهداف خود و افزایش کیفیت دستگاه های جوجه کشی تولید ایران ، اقدام به تدوین استاندارد های لازم و ضروری برای این اداره نماید .
استاندارد ایران

7- کادر مهندسی متعهد و با تجربه
گروه صنعتی اسکندری دارای تیم فنی مهندسی متعهد و متخصص می باشد . تمامی روند ساخت ماشین آلات صنعتی در این مجموعه از زمان تولید دستگاه و مونتاژ  تا زمان بارگیری و ارسال نهایی توسط تیم مهندسی گروه صنعتی اسکندری بررسی گردیده و کنترل کیفی نهایی زیر نظر متخصص ترین افراد این کارخانه انجام می پذیرد .
نمایندگی های فروش گروه صنعتی اسکندری

8- شرکت در نمایشگاه های بین المللی ایران
گروه صنعتی اسکندری همه ساله پذیرای شما در نمایشگاه بین المللی اکثر شهرهای ایران می باشد . این کارخانه در اکثر نمایشگاه های ایران حضور دارد که شما میتوانید سابقه حضور ما در نمایشگاه های بین المللی را در این صفحه مشاهده کنید .

9- حضور گروه صنعتی اسکندری در صدا و سیما و رسانه های داخلی
در آبان ماه و آذرماه سال 95 گروه فیلمبرداری باشگاه خبرنگاران جوان در محل کارخانه گروه صنعتی اسکندری حاضر شده و پس از بازدید مراحل تولید دستگاه های جوجه کشی این کارخانه ، گزارشی برای شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران ضبط نمودند که متن این خبر را میتوانید در وبسایت رسمی خبرگذاری صدا و سیما در این صفحه مشاهده نمایید .
گروه صنعتی اسکندری در صدا و سیما

10- دعوت مدیران گروه صنعتی اسکندری به برنامه تلویزیونی اولدوز شبکه استانی
در آذرماه سال 1395 از مدیران کارخانه گروه صنعتی اسکندری به برنامه استانی اولدوز توسط مجریان این برنامه دعوت رسمی بعمل آمد . این برنامه تلویزیونی که بصورت مستقیم از شبکه استانی صدا و سیما پخش میشد ، بحث های گسترده و کاملی در مورد دستگاه های جوجه کشی هوشمند و سخنگوی ساخت این شرکت و مقایسه این دستگاه ها با دستگاه های مشابه کره ای و ایتالیایی انجام گرفت .
گروه صنعتی اسکندری در صدا و سیما (2)

12- وجود نمایندگی های فروش گسترده در سطح ایران
گروه صنعتی اسکندری دارای نمایندگی فروش محصولات و خدمات پس از فروش در اقصی نقاط کشور کشور می باشد و علاقه مندان میتوانند محصولات تولید شده توسط این کارخانه را در شهر خود و در نمایندگی های مجاز این شرکت از نزدیک رویت کرده و سپس اقدام به خرید نمایند

11-امکان خرید پستی
امکان خرید پستی برای شهر ها نیز فراهم است . خرید پستی این امکان را به شما میدهد که وجه کالای خریداری شده را هنگام تحویل کالا به مامور پست پرداخت نمایید
امکان خرید پستی

آذرماه 95
آبان ماه 95
حضور در نمایشگاه
حضور ریاست صنعت - معدن و تجارت در کارخانه E.I.G
5- حضور ریاست محترم وازرت صنعت ، معدن و تجارت در محل کارخانه گروه صنعتی اسکندری
در سی ام دیماه سال ۱۳۹۵ ریاست محترم وزارت صنعت ، معدن و تجارت بهمراه معاونین این مجموعه از کارخانه گروه صنعتی اسکندری بازدید نمودند . ایشان ضمن ابراز خرسندی از خدمات ارزشمند این کارخانه که طبق گفته ایشان باعث افتخار شمالغرب کشور بوده و باعث اشتغال پایدار جوانان ایرانی و بهبود چرخه تولیدات داخلی گردیده است ، از مدیر عامل ، هیتت مدیره کادر مهندسی و پرسنل این مجموعه قدردانی بعمل آوردند