مزایای خرید از ما
 
مزایای خرید از ما
 
بخش دستگاه جوجه کشی
وبسایت تخصصس دستگاه جوجه کشی
وبسایت فیلم دستگاه های جوجه کشی
فروشگاه اینترنتی کتاب
فیلم تجهیزات گلخانه و مرغداری
انواع فن گلخانه و مرغداری
سيستم هاي سرمايشي
هیتر و جت هیتر
مه پاش و رطوبت ساز
دسته بندی محصولات
کليه حقوق اين سايت متعلق به گروه صنعتی اسکندری می باشد
Iran-mashin.com - Copyright © 2006-2016 - All rights reserved
©
انجمن پرسش و پاسخ جوجه کشی
دستگاه جوجه کشی 126 تايی

دستگاه جوجه کشی 126 EIG :

دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور ، کوچکترین نوع از سری دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور گروه صنعتی اسکندری است که مناسب برای مصارف خانگی می باشد ؛ وجود سنسورهای هوشمند جوجه کشی ، شانه های سایزیک با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرندگان اهلی و زینتی و قابلیت استفاده ستر و هچر بصورت همزمان ( به اینصورت که شما میتوانید هر چند تخم نطفه دار تازه ای که دارید در داخل جوجه کشی قرار داده و عمل ستر و هچر را در دستگاه جوجه کشی بصورت همزمان انجام دهید ) به امکانات این دستگاه جوجه کشی قدرتمند افزوده است . این دستگاه جوجه کشی سخنگو بوده و با قابلیت سیستم اتوماتیک انتخاب پرنده که روی آن تعبیه شده ، میتوان بدون داشتن هیچگونه دانش فنی اقدام به جوجه کشی از پرندگان مندرج روی برد دستگاه نمود ؛ در اینصورت تمامی فاکتورهای جوجه کشی اعم از دما ، رطوبت و اکسیژن بصورت خودکار تنظیم خواهد شد .
این ماشین جوجه کشی با بدنه PVC تولید گردیده که در نوع خود بهترین آلیاژ در مقابل افزایش یا کاهش دما و رطوبت می باشد ، دارای دو سینی ستر و یک سینی هچر و با ابعاد 67 در 51 در 71 و با وزن 33 کیلوگرم و با ظرفیت زیر عرضه میگردد :
مشاهده دستگاه های جوجه کشی بیشتر
پرینت صفحه
گالری عکس دستگاه جوجه کشی 126 تایی :
دستگاه جوجه کشی 126 تایی بزرگ
دستگاه جوجه کشی دیجیتالی
دستگاه جوجه کشی126 تایی
دستگاه جوجه کشی 126 تایی اسکندری
دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک
1 - قابلیت فوق پیشرفته سخنگو و راهنمای استفاده از دستگاه :
یکی از بارز ترین ویژگی دستگاه جوجه کشی 126 که آن را از سایر ماشین آلات جوجه کشی نمونه های ایرانی مشابه متمایز میکند قابلیت سخنگو بودن این دستگاه و وجود راهنمای صوتی استفاده از دستگاه میباشد . پس شما هیچگاه در زمان وجود اشکالات احتمالی زمان جوجه کشی تنها نخواهید بود و سیستم صوتی دستگاه همواره بصورت قدم به قدم ، فرآیند جوجه کشی را به شما آموزش خواهد داد و اشکالات شما را در زمان جوجه کشی و در حین استفاده از دستگاه جوجه کشی به شما گوشزد خواهد نمود.
الف) با فشار دادن کلید راهنما قبل از استفاده از دستگاه توضیحات کاملی از نحوه کار دستگاه ، نحوه جوجه کشی اصولی و استفاده از دستگاه را به شما آموزش داده و درکل نحوه استفاده از دستگاه و جوجه کشی را به شما آموزش می دهد.
ب) زمان انجام عملکردهای مهم دوره جوجه کشی که ملزم به انجام آنها هستید مانند زمان ستر و زمان هچر را برای شما بیان کرده و در حالت دیگر ، میزان دما و رطوبت مورد نیاز برای جوجه کشی از پرندگان متفاوت را بازگو میکند .
پ) در صورت بروز هرگونه ایرادات در دستگاه شما را از نوع خرابی مطلع نموده و نحوه حل مشکل را توضیح می دهد.
ج) در صورت تغییرات پارامتر های اساسی مانند دما ، رطوبت و ... که باعث کاهش راندمان دستگاه میشود به شما هشدار داده و راهنمایی های لازم را برای شما ابلاغ خواهد نمود .
چ) با فشار دادن و نگهداشتن کلید (Help) + کلید با عملکرد مورد نظر ، از اطلاعات بیشتر و کاملتر بهرمند می شوید که با توجه به آن میتوان انتظار داشت که عملا هیچگونه ابهامی در مورد استفاده از هرکدام از تنظیمات دستگاه را نداشته باشید .
اینها فقط بخش کوچکی از ویژگی های برد سخنگوی دستگاه میباشد که به آنها اشاره شده است که با توجه به آنها نیازی به هیچ نوع دوره اموزشی نخواهید داشت .
سیستم سخنگو
2 - سیستم پردازشی قدرتمند با قابلیت پردازش چندین عمل در لحظه :
این ماشین جوجه کشی فوق هوشمند از سیستم پردازشی با قدرت فرکانس بسیار بالا ( معادل پردازنده اینتل در کامپیوتر شخصی ) بهره میبرد  که این امکان موارد زیر را برای شما فراهم میکند و تجربه یک جوجه کشی موفق را به شما نوید میدهد
سیستم پردازشی قدرتمند
3 - سنسور فوق پیشرفته کنترل دما و رطوبت :
در تمامی ماشین آلات جوجه کشی خانگی و صنعتی تولیدی گروه صنعتی اسکندری که این دستگاه هوشمند نیز جزئی از آنهاست ، از سنسور فوق العاده حساس SHT Sensirion استفاده گردیده است . از این سنسور بدلیل کیفیت ساخت بی نظیر در عملیاتی حساس مانند دستگاه های نگهداری نوزاد و مصارف نظامی به کار گرفته میشود . این سنسور همچنین در دستگاه ها و ماشین آلات جوجه کشی خارجی مانند آرکام کره که کیفیت ساخت و راندمان جوجه دهی بسیار بالایی دارند استفاده میشود . ماشین جوجه کشی 126 تایی از این تکنولوژی برتر استفاده میکند
و حالا نگاهی میکنیم به کاربرد سنسور SHT Senserion : این سنسور ساخت سوئیس در کارخانه تولیدی این قطعه کالیبره شده و دیگر به کالیبره شدن نیازی نخواهند داشت و شما به هیچگونه دانش فنی برای کالیبره دما و رطوبت نخواهید داشت . عمل کالیبره دما و رطوبت یکی از معضلات و مشکلات بسیاری از استفاده کنندگان از ماشین آلات جوجه کشی قدیمی می باشد که با چندین بار استفاده از دستگاه جوجه کشی کالیبره دما و رطوبت دستگاه از تنظیم خارج میشود که نیاز به تنظیم مجدد توسط کاربر استفاده کننده از دستگاه دارد . در سیستم جدید کنترل رطوبت و دمای این دستگاه ها که از سنسور فوق هوشمند SHT Sensirion استفاده گردیده است فقط یکبار در کارخانه سازنده سنسور در سوئیس کالیبره میشود و در دفعات استفاده از سنسور کارایی و کالیبره خود را از دست نمیدهد . جالب است بدانید که در تمامی دماسنج هایی که جهت تست دماسنج های دیگر استفاده می شوند از این سنسور فوق پیش رفته ساخت سویس استفاده می شود.
سنسور SHT Sensirion
4 - تکنولوژی SMD استفاده شده در ساخت برد دستگاه جوجه کشی :
قبل از توضیح این ویژگی بکار رفته در برد دستگاه جوجه کشی 126 تایی و سایر ماشین آلات جوجه کشی E.I.G ، باید اطلاعاتی در مورد تکنولوژی SMD و تکنولوژی قدیم DIP مورد استفاده در دستگاه های جوجه کشی قدیمی کسب فرمایید . SMD مخفف
Surface Mount Device و به معنی قطعات نصب شده روی سطح می باشد. به زبان ساده تر ، در تکنولوژی SMD قطعات الکتریکی به روش کاملاً اتوماتیک ، رباتیک و بدون دخالت دست بر روی برد دستگاه سوار میشوند که از مزایای این تکنولوژی میتوان به :
1 - کاهش میزان دخالت نیروی انسانی و بطبع کاهش خطا در تولید
2- ایجاد میدان های مغناطیسی و ایجاد نویز داخل دستگاه
2- کاهش درصد خرابی برد دستگاه
3- قابلیت عملکرد مناسب
4- کاهش تولید گرما و برق
اشاره کرد . در سیستم منسوخ شده تکنولوزی تولید برد دستگاه جوجه کشی به روش DIP قطعات توسط عوامل انسانی بر روی برد دستگاه نصب گردیده اند و با توجه به وجود مشکلاتی نظیر خطای انسانی ، افزایش تولید گرمای برد و ... کاهش کیفیت کلی دستگاه و بطبع مشکلاتی را چه در حین جوجه کشی و چه در آینده بوجود خواهد آورد . با توجه به گسترده بودن مبحث تفاوت های DIP و SMD ، پیشنهاد میشود که به منابع SMD رجوع کنید
5 - سیستم هوشمند انتخاب پرنده :
دستگاه جوجه کشی 126 تایی سوپر مینیاتور مجهز به برد هوشمند JDR900 تولید انحصاری گروه صنعتی اسکندری E.I.G می باشد . از مشخصات بارز این برد هوشمند ، قابلیت انتخاب اتوماتیک پرنده مورد نظر برای جوجه کشی می باشد . این امکان را برای افرادی که تجربه کمی از فرآیند جوجه کشی دارند فراهم میکند که بدون دانستن اطلاعات فنی مانند دما و رطوبت جوجه کشی پرنده ای خاص و فقط با قرار دادن تنظیمات آن روی یکی از پرندگان تعبیه شده روی برد ( مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، کبک ، اردک ، غاز و ... ) اقدام به جوجه کشی نمایند در اینصورت دستگاه تنظیمات دمایی و رطوبتی و سایر تنظیمات داخلی لازم را بصورت کاملاً هوشمند و اتوماتیک تنظیم می نماید. در این حالت ماشین جوجه کشی بدون دخالت کاربر عمل کرده و عمل تنظیمات دما و رطوبت و .... جوجه کشی را انجام میدهد .
6 - بدنه و درب PVC عایق در برابر حرارت و رطوبت  :
سری جدید ماشین آلات جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری که دستگاه جوجه کشی 126 تایی نیز عضوی از آنهاست ، از یک انقلاب در طراحی بدنه بهره مند گردیده اند . بدنه این دستگاه ها از جنس PVC باز طراحی شده اند که می توان بدنه PVC را یک نکته بزرگ دانست زیرا مزیت های مثبت فراوانی اعم از ضد آتش بودن ، ضد باکتری بودن ، قابلیت شست شوی آسان ، ضد زنگ بودن که بعضاَ در ماشین های جوجه کشی بدنه فلزی مشاهده میشود ، ایزوله بودن و ... به کیفیت ساخت آن افزوده است که در زیر به آنها بیشتر اشاره میکنیم :

ویژگی های بدنه PVC :
1 - تلفات حرارتی در بدنه فلزی و چوبی به دليل قابليت انتقال و رسانش گرما در فلز , اين عيب باعث ميشود که بيشتر توان المنتها صرف گرم شدن بدنه شود و از آنجايی که گرما در فلز برای مدتی ذخيره ميشود تعادل دمايی را در ماشين جوجه کشی برهم می زند . این عمل در اصل کاهش راندمان جوجه کشی را برجای میگذارد .
2-  در ماشین آلات جوجه کشی بدنه فلزی رطوبت به خوبی بالا نمی رود ، زيرا دمای مولکول های بخار آب در هوای داخل ماشين جوجه کشی از دمای بدنه فلزی بيشتر است و در اثر برخورد ملکول های رطوبت با بدنه تبادل حرارتی رخ میدهد که سبب پايين آمدن دمای بخار شده و باعث تقطير رطوبت موجود در داخل ماشين شده و اين رطوبت به صورت ذرات ريز آب بر روی بدنه ماشين نمايان ميشود. اين عيب باعث کاهش رطوبت شده ودر دوران هچ توليد جوجه های ضعيف و راندمان پايين را به دنبال دارد و از طرفی برای تامين رطوبت آب بيشتری مصرف ميشود. در ماشين های جوجه کشی فايبر گلاس یا همان PVC گروه صنعتی اسکندری هيچ کدام از مشکلات ذکر شده وجود ندارد . مورد دیگر اینکه ، مواد به کار رفته در ساخت PVC به گونه ای می باشند که قابلیت شست و شوی آسان و بالایی دارند که باعث شستشو و نظافت آسانتر دستگاه و در مجموع ، کاهش رشد باکتری ها در دستگاه و افزایش راندمان جوجه کشی را بهمراه دارد .

ویژگی های درب PVC :
درب PVC علاوه بر خصوصیات ذکر شده در بالا ، نورگیرهای پلی کربناتی جهت افزایش راندمان جوجه دهی دستگاه گنجانده شده است. بدلیل جنس خاص این نورگیرها علاوه بر اینکه شخص می تواند داخل دستگاه را مشاهده فرماید ، نورهای مضر و خطرناک نیز توسط این نورگیر جذب و دفع شده و به تخم ها آسیبی وارد نمیگردد. از طرفی بدلیل وزن کم این درب ها حمل و نقل دستگاه را آسان می کند و امکان ترک خوردگی و شکستگی در این درب ها به دلیل استفاده نکردن از شیشه وجود ندارد.
7 - شانه های جوجه کشی با قابلیت جوجه کشی از تمامی پرندگان :
این شانه های جوجه کشی که برای اولین بار در ایران توسط گروه صنعتی اسکندری نمونه برداری ، طراحی و تولید گردیده است قابلیت جوجه کشی از تخم نطفه دار تمامی پرندگان ریز ، متوسط و درشت را دارد ، در گذشته و در ماشین آلات جوجه کشی گذشته ، کاربر مجبور به تهیه شانه جوجه کشی برای جوجه کشی از تخم هر پرنده میبود ؛ برای مثال برای جوجه کشی از تخم مرغ یک نوع شانه ، برای جوجه کشی از تخم بلدرچین یک نوع شانه ، برای جوجه کشی از تخم غاز و اردک شانه مخصوص به آن را تهیه میکرد که باعث تحمیل هزینه های بیشتر به خریدار و ... میشد ؛ ولی با این پیشرفت عظیم ، دیگر نیازی به خریداری شانه های متفاوت ندارید و با شانه همه کاره میتوانید اقدام به جوجه کشی از تمامی پرندگان فرمایید . لازم به ذکر است که شانه همه کاره ( شانه سایزیک کره ای ) قابل تنظیم در ابعاد بسته به نوع تخم پرنده بوده و به وسیله شانه های همه کار شخص می تواند تمامی مدل تخم پرندگان ، چه تخم های کوچک و چه تخم های بزرگ را جوجه کشی نماید .
8 - قابلیت اتصال به سیستم های برق اضطراری :
دستگاه جوجه کشی 126 تایی و تمامی ماشین آلات جوجه کشی ساخت این کارخانه ، همگی قابلیت اتصال و استفاده از سیستم برق اضطراری
* در شرایط نبود برق را دارا می باشند که در اینصورت بعد از قطع شدن برق در صورت وجود سیستم برق اضطراری میتواند به آن وصل شده و فعالیت خود را ادامه دهد و احتمال خرابی تخم های داخل دستگاه جوجه کشی از طریق قطعی برق کمتر میشود .
* توضیح اینکه سیستم برق اضطراری قیمتی در حدود 100 تا 250 هزار تومان داشته و بایستی بصورت جداگانه خریداری گردد و روی قیمت دستگاه محاسبه نشده است .
10 - گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش همیشه در دسترس:
این دستگاه جوجه کشی بهمراه تمامی ماشین آلات جوجه کشی دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به معنای واقعی می باشند . در ضمانت گارانتی دستگاه درصورت خرابی هر نوع قطعه دستگاه ، کارخانه قطعه معیوب را تعویض خواهد نمود که این ضمانت تا یکسال بعد از خرید ادامه خواهد داشت و ضمانت خدمات پس از فروش هم ، به این معنی است که تا ۱۰ سال هر قطعه از دستگاهتان معیوب گردید میتوانید فقط با یک تماس با کارخانه و سفارش قطعه معیوب ، آن قطعه را دریافت کنید . تمامی پروسه تولید ( شامل قطعات استفاده شده روی دستگاه اعم از نوع موتور ، نوع سیم کشی ، شخص ناظر بر تولید و ... ) و خرید ( شامل تمامی اطلاعات شخص حقیقی یا حقوقی ، محل سکونت و ... ) در سیستم گارانتی کارخانه بصورت مکتوب بایگانی شده و با کد 9 رقمی درج شده قابل فراخوانی میباشد و خریدار حتی پس از گذشت سالهای متوالی با کارخانه تماس بگیرد مهندسان کارخانه بواسطه بارکد محصول و پیگیری از سیستم قطعه معیوب را برایتان ارسال خواهند کرد.
اینورتر برق
11 - سیستم سنجش دما و رطوبت محیط و تعدیل دمای داخل دستگاه  :
دستگاه جوجه کشی 126 تایی از سیستم هوشمند سنجش دمای محیط پیرامون دستگاه و تعدیل دمای داخلی دستگاه بسته به دمای محیط برخوردار است . با استفاده از این سیستم که برای اولین بار در ایران توسط گروه صنعتی اسکندری E.I.G استفاده گردیده ، دما و رطوبت محیط پیرامون توسط سنسورهای خاصی سنجیده میشود و با توجه به آن میزان دما و رطوبت دستگاه تعیین میگردد که این عمل به میزان بهره وری دستگاه کمک شایانی میکند و خطاهای کاهش راندمان بر اساس ترلانس دما و رطوبت را به صفر میرساند .
سنسور کنترل دما و رطوبت

ظرفیت و توان جوجه کشی و مشخصات فنی دستگاه سوپر مینیاتور ۱۲۶ تایی

ظرفیت برای جوجه کشی از مرغ

126 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بلدرچین

288 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از بوقلمون

75 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از کبک

192 عدد

ظرفیت برای جوجه کشی از اردک

108 عدد

طول

67 سانتی متر

عرض

۵۱ سانتی متر

ارتفاع

71 سانتی متر

وزن

33 کیلوگرم

مدت زمان گارانتی

یکسال

میزان مصرف برق

220 ولت

نوع برق مصرفی

تکفاز

سیستم سخنگو

دارد

سیستم آموزش صوتی

دارد

سیستم انتخاب اتوماتیک پرنده

دارد

لوازم و تجهیزات رایگان همراه دستگاه

الف) شانه های همه کاره با قابلیت جوجه کشی از تمام پرندگان

ب ) سبد های هچ با قابلیت حمل و هچ کردن تمام پرندگان با درپوش محافظ

ج ) نطفه سنج دقیق برای تشخیص تخم نطفه دار

د ) دفترچه راهنمای کامل اموزشی

ه ) کتاب آموزش جوجه کشی از طیور ۳۰۰ صفحه

سیستم هوشمند انتخاب پرنده دستگاه جوجه کشی
ویژگی های دستگاه جوجه کشی بدنه PVC
ویژگی های دستگاه جوجه کشی بدنه فلزی گالوانیزه
نمونه برد DIP
نمونه برد SMD
شانه همه کاره دستگاه جوجه کشی
برگ گارانتی معتبر دستگاه جوجه کشی
سیستم سنجش دما و محیط دستگاه جوجه کشی
12 - سرویس کنترل از راه دور دستگاه به کمک خطوط GSM :
این قابلیت از امکانات کنترل سرویس های دستگاه جوجه کشی از راه دور می باشد که افزونه مذکور توسط کاربر قابل خرید و نصب می باشد . با این قابلیت شما میتوانید به سادگی و با در دست داشتن گوشی تلفن همراه خود تمامی پارامترها و متغیرهای دستگاه را کنترل نموده و اطلاعات کاملی از شرایط دما و رطوبت داخلی و روزهای باقیمانده از دوره جوجه کشی داشته باشید . توجه فرمایید همانطور که بالا نیز ذکر شد این قابلیت تنها درصورت نیاز و درخواست کاربر نصب خواهد شد .
سیستم کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی
13 - مصرف بهینه برق و انرژی
با توجه به کیفیت ساخت بالای بدنه های PVC و عایق بودن این عنصر در مقابل حرارت که در بالا اشاره شد ، و با توجه به ایزوله بودن کامل و عدم وجود هیچگونه درز جهت اتلاف انرژی میتوان انتظار داشت که ماشین جوجه کشی 126 تایی با کمترین اتلاف انرژی و با مصرف بهینه خود کمترین تاثیر را روی مصرف برق شما داشته باشد .
مصرف برق دستگاه جوجه کشی
ویژگی های کامل دستگاه
در زیر ویژگی های کامل دستگاه جوجه کشی 126 تایی را با در نظر گرفتن تمامی فاکتورهای نرم افزاری و سخت افزاری برای اطلاعات بیشتر شما قرار داده ایم
دستگاه جوجه کشی 126 تایی
قیمت برای مصرف کننده :نوعحرفه ای :1.100.000 هزار تومان - نوعآماتور : 900.000 هزاز تومان
ارسال برای سراسر ایران در کمتر از 48 ساعت
تاریخ بروزرسانی قیمت : 1396/10/01
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمائید
تماس با واحد فروش کارخانه ، کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و خرید. برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید
خرید آنلاین و استفاده از تخفیفات (ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده) برای این کار روی دکمه خرید کلیک نمایید
ارسال عدد 504 به سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ به صورت پیامکی ، در این صورت کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت
توضیح اینکه: در صورت سفارش دستگاه با شانه همه کاره با توجه به سایزیک بودن شانه ها امکان کاهش ظرفیت تا بیست در صد وجود دارد.
خرید آنلاین محصول
مشاهده دستگاه های جوجه کشی بیشتر
برای خرید این محصول به ۳ روش زیر میتوانید اقدام نمائید
تماس با واحد فروش کارخانه ، کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و خرید. برای این کار میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید
خرید آنلاین و استفاده از تخفیفات (ارسال سریعتر محصول از کارخانه سازنده) برای این کار روی دکمه خرید کلیک نمایید
ارسال عدد 504 به سامانه ۱۰۰۰۸۰۰۰۸۰ به صورت پیامکی ، در این صورت کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت
توضیح اینکه: در صورت سفارش دستگاه با شانه همه کاره با توجه به سایزیک بودن شانه ها امکان کاهش ظرفیت تا بیست در صد وجود دارد.
خرید آنلاین محصول
گالری فیلم محصول
دانلود ویدیو

مشاهده ویدیو در آپارات
دانلود ویدیو

مشاهده ویدیو در آپارات